Kategorie
Ekspresy do kawy Nivona

Ekspresy do kawy Nivona

Masz ochotę na filiżankę przepysznej kawy? Wybierz ekspresy do kawy Nivona! To najwyższa jakość, wygoda i nowoczesny design!

Aby cieszyć się smakiem niebiańsko pysznej, aromatycznej kawy, potrzebujemy odpowiedniego sprzętu. Ekspresy do kawy Nivona to najlepszy wybór, dlatego wielu klientów już zdecydowało się na zakup.

Ekspresy do kawy Nivona

Ekspresy do kawy Nivona

Na rynku wyróżnia je nie tylko funkcjonalność i szereg pożytecznych funkcji dodatkowych . Ekspresy Nivona to także zachwycający, nowoczesny design. Tworzone są bowiem po to, by można było rozkoszować się znakomitym naparem, a jednocześnie ozdobić kuchenny blat. Nivona od lat dba o to, by każdy klient był w pełni zadowolony z zakupu.

Warto poznać ekspresy do kawy Nivona – dlatego przygotowaliśmy krótki przegląd konkretnych modeli:

CafeRomantica 626 posiada fantastyczny, nowoczesny wyświetlacz oraz wyjmowaną jednostkę zaparzania – to szalenie wygodne rozwiązanie. Mnogość dodatkowych funkcji i wspaniały design zachwycają!

CafeRomantica 646 to model wyróżniający się z kilku powodów. Wymienić warto funkcję Spumatore, dzięki której przygotowanie przepysznego cappuccino będzie niezwykle proste. Ekspres wykonano ze stali szlachetnej.

CafeRomantica 656 to kultowy, niezwykle często wybierany model. Decyduje o tym prosta, intuicyjna obsługa oraz regulowany dozownik kawy. Nie zapominajmy także o jego atrakcyjnym, bardzo eleganckim wyglądzie.

CafeRomantica 757 to urządzenie wyposażone w nowoczesny cyfrowy wyświetlacz. Posiada także funkcję oszczędzania prądu. Jak widać, marka Nivona dba także o ekologię!

CafeRomantica 760 to ekspres, który z pewnością zachwyci każdego swoim wspaniałym, niebanalnym wyglądem. Posiada wygodne, trzystopniowe programowanie temperatury. Jest niezwykle cichy.

CafeRomantica 767 jest urządzeniem posiadającym funkcję Spumatore. Dzięki temu bez problemu przygotujemy pyszne cappuccino – dla siebie lub dla naszych gości. Płyta do przechowywania filiżanek wykonana została ze stali nierdzewnej.

CafeRomantica777 pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie doskonałego Latte Macchiato. Prócz tego zachwyci nas pięciostopniowy wybór mocy automatu.

CafeRomantica 830 to urządzenie zaskakująco ciche. Naciśnięcie jednego przycisku sprawi, iż mleko zamieni się w puszystą pianę.

CafeRomantica 831 to ekspres wyróżniający się trzystopniową temperaturą zaparzania. Warto wspomnieć także o nowoczesnym wyświetlaczu cyfrowym.

CafeRomantica 845 zachwyca wspaniałym designem oraz wygodną tacką służącą do podgrzewania filiżanek.

CafeRomantica 855 posiada wyświetlacz LCD. Jego srebrna barwa zachwyca. Naciśnięcie jednego przycisku zaś sprawia, iż mleko zmienia się w cudowną piankę.

CafeRomantica 887 wyróżnia się podświetleniem filiżanek, nowoczesnym wyświetlaczem cyfrowym oraz inteligentnym trybem ECO.

Warto postawić na markę Nivona – dzięki temu codziennie będziemy mogli rozkoszować się filiżanką przepysznej, aromatycznej, idealnej kawy!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *